• Funnel Kafası
 • Posts
 • Değişimin Vakti Geldi! Ayrılmak İsteyenlere Bildiri

Değişimin Vakti Geldi! Ayrılmak İsteyenlere Bildiri

Odak, Danışmanlar için Müşteri Bulma, Randevu Funnelı, İlkeler

7 Haziran Cuma gününden herkese kocaman bir günaydın. Size İzmir Dikili’den sesleniyorum. Önümüzdeki 3 ay kadar buralarda olacağım.

Öncelikle tekrar edelim; zaman ve enerjinize saygı duyuyoruz. Eğer Funnel Kafası bülteninden değer almıyorsanız son kısıma giderek abonelikten çıkabilirsiniz.

Bu hafta bültende:

 • Odağımızı Değiştiriyoruz!

 • Danışmanlar için Müşteri Bulma Yöntemleri

 • Danışmanlar & Koçlar için Randevu Funnel’ı

 • Danışman Seçerken İlkelerimiz

konularına yer vereceğiz. Keyifli okumalar.

Odağımızı daraltıyoruz.

Bu hafta Funnel Kafası’nın yeni rotasından dolayısıyla bundan sonra üreteceğimiz içeriklerin gidişatından ve sunmaya başlayacaklarımızdan bahsedeceğim.

Mayıs 2020’de funnel danışmanlığı adıyla çıktığımızda ilk hizmet ettiğimiz kitle eğitim verenler oldu. Daha sonrasında yolda çalışmaktan en çok keyif aldığımız 3 grup vardı. Bunlar dijital pazarlama danışmanları(kaderdaşlar), online eğitim verenler ve bu her iki grubunda kesişimi olan içerik üreticileri.

Funnel Kafası bundan sonra sadece bu 3 gruba özel içerikler üretecek. Bunların tüm dertlerine, acılarına ve ihtiyaçlarına yönelik bülten, seminer ve eğitimler sunacak.

Peki neden?

Burada şimdiye kadar mantaliteden kitle oluşturmaya, pazarlama hakkında daha derinlemesine ve empati odaklı düşünmeden inançlar zincirine bir çok konuyu inceledik. Ancak Funnel Kafası her zaman en yüksek verim sağlayabileceği kitleyle çalışmayı ve onlara sonuç odaklı ve uygulanabilir öneriler sunmayı ilke edinmiştir.

Bu anlamda artık yeni dönemde:

 1. Dijital pazarlama danışmanlarının müşteri bulma, yönetme, ekip ve proje yönetme, hizmet fiyatlandırma, kârlı ve sürdürülebilir iş modeli kurma gibi problemlerine ilke ve prensip odaklı çözümler

 2. Online Eğitim verenlerin kitle oluşturma, eğitim çıkarma, iş modeline uygun değer merdiveni ve funnel oluşturma, işini ölçekleme gibi problemlerine denenmiş ve prensip bazlı methodlar

 3. İçerik üreticilerine ise platform bağımsız kitle oluşturma, kitleyi para kazanmak adına dönüştürebilme, niş alan odaklı gelir edebilecek yollar bulabilme gibi önemli ve temel sorunlara dair yol haritaları sunacağız.

Bu 3 alanda yetkinliklerini gelire dönüştürme konusunda çaba sarf eden insanların yer aldığı, bizim de 1-1 tecrübe ettiğimiz, içerisinde yer alıp her aşamasına tanıklık ettiğimiz alanlar.

Bundan sonra gelecek nokta atışı içerikler, seminerler ve eğitimler için heyecanlıyız. Siz de heyecanlanabilirsiniz 🙂 Çünkü tüm bunlar yine Funnel Kafası tarzıyla sizle buluşacak.

Önerilerinizi ve fikirlerinizi şimdi hemen bu maile cevap olarak yazmanızı rica ediyorum.

Eğer bu yazdıklarımızdan değer almayacağınızı düşünüyorsanız da bültenin en altından aboneliğinize son verebilirsiniz.

Haftaya görüşmek üzere.

— Emre

🎙️ Haftanın Podcast Bölümü

Dijital Pazarlama Danışmanları ya da müşteri bulmaya çalışan danışmanlar için güzel bir seriye başladık. Sanırım 6 bölüm olacak. İlk 2 bölümü tekrar sizlerle paylaşıyorum.

📹️ Haftanın Video İçeriği

Danışmanlar ve eğitmenler için daha önce kurduğumuz bir randevu funnel’ını da günün anlam ve önemine binaen sizinle paylaşıyorum 😀 

✍️ Haftanın Tweet Serisi:

Danışmanlık işleriyle ilgili yaşadığımız tecrübeler sonucu oluşturduğumuz ilkelerden bahsetmiştim. Tekrar hatırlamakta fayda var.

Funnel Kafası bültenlerinden ne kadar memnunsunuz?

Değer bombalarını alıyor musunuz :)

Login or Subscribe to participate in polls.

Eğer bülteni, sizi Funnel Kafasına ulaştırmak isteyen bir arkadaşınızdan aldıysanız buraya tıklayıp kayıt olabilirsiniz. (Eğer henüz kayıt olmadıysanız!)

Bu haftalık bizden bu kadar. Funnel Kafası bültenini işine ve hayatına bu perspektiften bakmasını istediğiniz insanlara ulaşması için sosyal medyadan ya da özelden paylaşabilirsiniz.

Bu bölümle ilgili görüşlerinizi merakla bekliyoruz.

Haftaya görüşmek üzere :)

Funnel Kafasından uzak kalmayın!

Emre & Hasan

P.S. Maillere cevaplarınızı her zaman bekliyoruz, hepsini tek tek okuyoruz. (Evet şaşırtıcı ama öyle hepsini okuyoruz.)

P.S.S Kendinizi hazır hissettiğinizde ve bizden değer aldığınızı düşündüğünüzde size 3 şekilde yardımcı olabiliriz.

 1. Funnel Kafası ekibinden stratejik danışmanlık almak isterseniz buraya tıklayıp ön görüşme için randevu oluşturabilirsiniz.

 2. Funnel Kafası ekibi ile 1-1 görüşebilir ya da dijitaldeki yol haritanız ve çözemediğiniz sorunlarla ilgili buraya tıklayarak danışmanlık alabilirsiniz.

Join the conversation

or to participate.