Hoşgeldiniz! [Funnel Kafası Bülten #001]

Neden Funnel Kafası Bülten'e Başlıyoruz?

Hoşgeldiniz!Bültene ilk kayıt olan 450 kişiye tek tek hoşgeldin diyoruz. İlk bülten gibi bundan sonraki tüm sayılarda da yanımızda olmanız dileğiyle :) Eğer bülteni, sizi Funnel Kafasına ulaştırmak isteyen bir arkadaşınızdan aldıysanız aşağıdaki butona tıklayıp kayıt olabilirsiniz.

Funnel Kafası Podcast serisine 11 Ocak 2021'de başlamışız.

Yola çıkarken bu işin nasıl olacağına dair tam bir öngörümüz olmadı. Ama yapabilir miyiz, sevilir mi, 2 kişi nasıl bir iş olacak gibi bir sürü soru işareti ile yola çıktık. (En azından ben -Emre- öyleydim :)Sadece bildiğimiz bir şey vardı herhangi bir beklenti içerisine girmeden üretecek ve yolumuza devam edecektik.Tam da böyle oldu ve biz ürettikçe podcast ivme kazanmaya ve farklı sektörden bir çok insanın hayatına dokunmaya ve onlara değer katmaya başladı. Jack Butcher'ın çok sevdiğim şu görselinde olduğu gibi bir ivmelenme ile yayın hayatımıza devam ediyoruz.

Bugün 17.000 dinlenme ile Podfresh ağına dahil olan ve insanlara değer katmaya devam eden bir yayınız.

Podcast'te o kadar çeşitli ve farklı konulardan bahsettik ki bunların birer öğrenmeye dönüşmesini çok istiyoruz. Bu sebeple yazılı birer metin olarak da ulaşmasının doğru olacağını düşündük.Yaptığımız canlı yayınlar, YouTube videoları, makaleler ve daha bir çok içeriği yazılı bir formatta ”Funnel Kafası”nın bir parçası olmak isteyen herkesle buluşturmaya karar verdik.

Henüz podcast ile yeni tanıştıysanız aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz.

Bu bültende; işine ve hayatına yeni bir mantalite ile bakmanız için pazarlama, iş kurmak, ustalaşmak, teklif, funnel kurmak ve satış yapmak konularında ilke ve prensipleri akıllarda yer edene kadar tekrar ediyor olacağız.

Podcast'lerin yeni bölümleri, önemli konular, kaynaklar ve yayınların derlemesi olacak şekilde her hafta funnel adına en yüksek değeri alarak ayrılacağınız bir bülten olacak.

Haftaya görüşmek üzere :)

Funnel Kafasından uzak kalmayın!

Emre & Hasan

Join the conversation

or to participate.