• Funnel Kafası
  • Posts
  • 2022 Yılı Değerlendirmesi ve Bizi Bekleyenler [FK Bülten #029]

2022 Yılı Değerlendirmesi ve Bizi Bekleyenler [FK Bülten #029]

2022 Yılı Değerlendirmesi ve Bizi Bekleyenler [FK Bülten #029]

31 Aralık Cumartesi yılın son gününden herkese merhaba. 2023'ün hepimiz için huzur, güzellikler ve kaliteli dostluklar getirmesi dileğiyle.

Öncelikle tekrar edelim; zaman ve enerjinize saygı duyuyoruz. Eğer Funnel Kafası bülteninden değer almıyorsanız son kısıma giderek abonelikten çıkabilirsiniz.

Bu hafta bültende:

  • 2022 Yılımız nasıl geçti?

  • Yılın en çok dinlenen podcast bölümleri

  • Yılın en çok etkileşim alan tweetleri

konularına yer vereceğiz. Keyifli okumalar.

Bu yıl yine çok hızlı bir şekilde geçti gerçekten. Zamanın bu denli hızlı akması bazen çok şaşırtıcı olabiliyor.Şimdi sırasıyla neler yaptığımızı beraber bakalım

Funnel Kafası: Danışmanlık tarafında bu sene yine güzel işler yaptık. Eğitim ve SAAS’ın odağımız olduğunu sıklıkla tekrar ediyoruz. Bu alanlardaki müşterilerle yolumuza devam ettik. Kısa bir dönem ikas ile çalıştık. Sonrasında Bizim Hesap ve Adisyo gibi alanında öncü olan 2 SAAS firmasıyla güzel çalışmalar yürüttük ve çalışmaya devam ediyoruz.

Butik bir ekip ve yapıyla hareket ettiğimiz bu yıl da stabil bir düzenle ilerledik. Daha fazla ve daha hızlı büyüme hiç bize göre olmadı zaten. Bilerek küçük kalan bir ekip olduk ve odaklı şekilde yolumuza devam ettik.

Bu sene ise Funnel Kafası bambaşka bir serüvene doğru yola çıkıyor. Artık bizden çok istenen eğitimleri yine kendimize has tarzımızla sizlerle buluşturacağız. İnternet sitesinden nasıl bir sistem kurduğumuzu inceleyebilirsiniz.

Funnel Kafası Podcast: Bu sene Mayıs ayında Podfresh‘a dahil olduk. Podcastlerimiz Aylık 4000 dinlenmeye ulaştı ve bir çok yeni insana dokundu. Bizi dinleyenlere değer katmaya devam etmek çok kıymetli. 2023 yılı da podcastlere farklı bir format ekleyerek ve paralı trafik çekerek dinleyici kitlesini aylık 10K’e çıkarmaya çalışacağız. Daha fazla insana ulaşması için desteklerinizi bekliyoruz.

1377 kişinin en çok dinlediği 10 podcast'ten biri olmuşuz

Funnel Kafası Bülteni: Bu sene gurur duyduğumuz güzel işlerden oldu. 29 bölüm her hafta yayınladık ve 950+ girişimci tarafından 10K’e yakın görüntülenme aldık. Hala kayıt olmadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak olabilirsiniz.

2023 yılında yine Funnel Kafası ekibi olarak bolca içerik, bülten, podcast ve eğitimlerle sizinle olacağız.Bize iletmek istediğiniz bir konu olursa lütfen bu maile cevap olarak yazın.

2023'ün herkes için güzel geçmesi dileğiyle...

— Emre

🎙 Yılın En Çok Dinlenen Podcast Bölümleri

Bu yıl en çok dinlenen 5 podcast bölümünü sırasıyla paylaşıyorum. Uygun bir vakitte dinleyebilirsiniz.

📹 Yılın En Çok İzlenen Videoları

YouTube Kanalımızda içerik üretmeye devam ediyoruz. 2022'de daha farklı içeriklerle burada olacağız. Bizi izlemeye devam edin.

✍️ Haftanın Tweet Serisi:

2022 yılının en çok etkileşim alan tweetleri

Buyrun:

Yeni yılda herkese ailesi ve sevdikleriyle güzel zamanlar diliyoruz.

Eğer bülteni, sizi Funnel Kafasına ulaştırmak isteyen bir arkadaşınızdan aldıysanız buraya tıklayıp kayıt olabilirsiniz. (Eğer henüz kayıt olmadıysanız!)

Bu haftalık bizden bu kadar. Funnel Kafası bültenini işine ve hayatına bu perspektiften bakmasını istediğiniz insanlara ulaşması için sosyal medyadan ya da özelden paylaşabilirsiniz.

Bültenlerle ilgili görüş ve düşüncelerinizi bu maile cevap olarak yazabilirsiniz.

Haftaya görüşmek üzere :)

Funnel Kafasından uzak kalmayın!

Emre & Hasan & Umut

Join the conversation

or to participate.